Новини

"Мінералогічний журнал. Mineralogical Journal (Ukraine)" включено до Web of Science Core Collection.
20 Вересень, 2019

"Мінералогічний журнал. Mineralogical Journal (Ukraine)", співзасновниками якого є Національна академія наук України та Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України, пройшов відповідне оцінювання наукометричної бази даних Web of Science і відповідає усім критеріям, необхідним для включення до Web of Science Core Collection.

Входження загальноакадемічного журналу до Directory of Open Access Journals
5 Вересень, 2019

Загальноакадемічний журнал «Доповіді Національної академії наук України» включено до міжнародного каталогу журналів відкритого доступу Directory of Open Access Journals (DOAJ).

З Днем Прапора України та Днем Незалежності України
23 Серпень, 2019

ВД "Академперіодика" НАН України щиро вітає усіх друзів  і колег з Днем прапора та Днем Незалежності України

 

Як коректно перекласти науковий ступінь, вчене звання чи посаду англійською?
21 Серпень, 2019

Це питання часто чуємо від колег і співробітників редакцій наукових періодичних видань НАН України. Воно актуалізувалось у зв’язку із необхідністю входження до наукометричних баз і постійного представлення у мережі Інтернет англомовних метаданих до наукових статей, уміщених у періодичних виданнях.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України повідомив про черговий крок, здійснений для організації в Україні Національного центру реєстрації серіальних видань (центру ISSN)
23 Липень, 2019

Державний комітет телебачення і радіомовлення України повідомив про черговий крок, здійснений для організації в Україні Національного центру реєстрації серіальних видань(центру ISSN)