Новини

Новини академічного книговидання
7 Листопад, 2019

На сторінках журналу «Світогляд» випуск 5 у рубриці Новини академічного книговидання» головний редактор Видавничого дому «Академперіодика» Радченко А.І. знайомить читачів із новинками, присвяченими культурі та мистецтвознавству.

Зміни умов виконання Програми підтримки журналів Національної академії наук України
4 Листопад, 2019

Президія НАН України розпорядженням від 09.10.2019 № 541 змінила вимоги до включення видань до проекту «Програма підтримки журналів НАН України».

Монополізованість періодики НАН України хіміко-біологічного спрямування
24 Жовтень, 2019

На сторінках журналу "Вісник Національної академії наук України" (№ 10 — 2019) опубліковано статтю Радченко А.І., Коваль Н.В. «Монополізованість періодики НАН України хіміко-біологічного спрямування»

Загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) НАН України включено до наукометричної бази Scopus
17 Жовтень, 2019

Нещодавно Компанія Elsevier офіційно повідомила, що загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) взято для індексування до наукометричних продуктів цієї компанії з 2019 року.

Енциклопедія міжнародного права
Презентація «Енциклопедії міжнародного права»
8 Жовтень, 2019

8 жовтня 2019 року у Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня юриста та виходу у світ фундаментального тритомного видання «Енциклопедія міжнародного права»