Новини

Видавничому дому "Академперіодика" Національної академії наук України 25 років
26 Травень, 2020

Цієї самоізольованої весни Видавничому дому "Академперіодика" Національної академії наук України виповнилось 25 років.

https://art-shop.com.ua/holiday-data/vsesvitnij-den-knygy-ta-avtorskogo-prava
23 квітня — Всесвітній день книги та авторського права
23 Квітень, 2020

ВД "Академперіодика" НАН України щиро вітає усіх авторів і колег.

Бажаємо міцного здоров'я, творчої наснаги й нових звершень!!!

«Друкарня Бердичівського монастиря босих кармелітів: історія та видавнича діяльність. 1758—1844»
12 Березень, 2020

11 березня 2020 року у відділі стародруків та рідкісних видань Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулась презентація нового видання — бібліографічної монографії «Друкарня Бердичівського монастиря босих кармелітів: історія та видавнича діяльність. 1758—1844»

Питання охорони авторського права у наукових виданнях
10 Березень, 2020

Розглянуто практичні питання та рекомендації щодо охорони авторського права у наукових виданнях, включаючи актуальні питання:авторсько-правової охорони творів у процесі їхнього видання та поширення; укладання ліцензійних договорів та договорів про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності; охорони авторського права на твори у разі розміщення їх у мережі Інтернет тощо.

Методичні рекомендації щодо впровадження цифрових ідентифікаторів у видавничий процес для періодичних видань Національної академії наук України
10 Березень, 2020

Методичні рекомендації призначені надати допомогу всім зацікавленимв одержанні цифрових ідентифікаторів для наукових публікацій. В основу рекомендацій покладено практичний досвід фахівців Видавничого дому «Академперіодика» та Передплатного агентства «Укрінформнаука».