Новини

Загальноакадемічний журнал «Космічна наука і технологія» включено до міжнародної наукометричної бази даних Scopus
12 Листопад, 2021

Засновником журналу є Національна академія наук України, а видавцем і виготовлювачем — Видавничий дім «Академперіодика» НАН України.

Вийшов друком «Збірник нормативних документів і методичних матеріалів з питань упорядкування видавничої діяльності НАН України та її установ»
8 Листопад, 2021

Вийшов друком  «Збірник нормативних документів і методичних матеріалів з питань упорядкування видавничої діяльності НАН України та її установ», підготовлений фахівцями ВД «Академперіодика» НАН України в межах виконання теми НДР «Видавнича справа Національної академії наук України та її вплив на розвиток науки в Україні» (керівник — акад. НАН України Ярослав Яцків).

Усі книги із серії «Наука для всіх» у вільному доступі
21 Жовтень, 2021

Дорогі читачі!

Минулого тижня ми відкрили останню з виданих натепер книг із загальноакадемічної серії «Наука для всіх», серії цікавої та пізнавальної.

Відкриваємо «Науку для всіх»
12 Жовтень, 2021

Сьогодні вільно читаємо про «Місяць на небі…» — нову відкриту книгу з серії «Наука для всіх», написану працівником Головної астрономічної обсерваторії НАН України Віталієм Кислюком.

Відкриваємо «Науку для всіх»
7 Жовтень, 2021

Нині відкриваємо книгу «Радіохвилі розповідають про Всесвіт» Семена Брауде і Віктора Конторовича. Друге, доопрацьоване видання цієї науково-популярної праці побачило світ у ВД «Академперіодика» 2005 року.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИДАНЬ, ВИПУЩЕНИХ У СПІВПРАЦІ ВД «АКАДЕМПЕРІОДИКА» ТА НБУВ
4 Жовтень, 2021

28 вересня в Інституті книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулась презентація двох наукових видань, підготовлених та виданих у співпраці співробітників НБУВ та Видавничого дому «Академперіодика» НАН України.