Новини

cOAlition S запропонувала Стратегію збереження авторських прав на дослідницькі статті, узгоджену з умовами Плану S.
23 Листопад, 2020

Пропонуємо вашій увазі неофіційний переклад цієї Стратегії. З оригінальним текстом документа можна ознайомитись за посиланням: https://www.coalition-s.org/wp-content/uploads/2020/07/RightsRetentionStrategy.pdf

Про зміни у складі редакційних колегій загальноакадемічних журналів
13 Листопад, 2020

Про зміни у складі редакційних колегій загальноакадемічних журналів «Вісник Національної академії наук України» та «Доповіді Національної академії наук України» і про затвердження головних редакторів загальноакадемічних журналів «Космічна наука і технологія» та «Наука та інновації»

9 листопада в Україні традиційно відзначають День української писемності та мови
9 Листопад, 2020

Цей день став святковим 1997 року і започаткований Указом Президента України «Про День української писемності та мови» у день пам’яті Нестора Літописця.

Про зміни умов Програми підтримки журналів НАН України
3 Листопад, 2020

02.11.2020 Президія НАН України розпорядженням № 521 «Про затвердження Порядку функціонування Програми підтримки журналів НАН України» затвердила вимоги до включення видань до цього проєкту.

Видавничому дому "Академперіодика" виповнилося 25 років
2 Жовтень, 2020

Цього року Видавничому дому "Академперіодика" виповнилося 25 років. Свій відлік ми ведем від рішення Президії НАН України (21.04.1995) про створення Спеціалізованої друкарні наукових журналів Академії, проте карантин вніс корективи в план урочистих заходів.