Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Відкриваємо «Науку для всіх»

У невеличкій, але надзвичайно змістовній книзі викладено сучасний стан вивчення найближчого до нас небесного тіла, подано відомості про походження Місяця, особливості обертального руху, природу і внутрішню будову. Нова епоха у вивченні супутника Землі розпочалась із першого польоту до нього і триває понад шістдесят років. На основі результатів виконаних за цей час у всьому світі досліджень розглянуто перспективи подальшого вивчення Місяця й створення на його поверхні населених наукових і науково-виробничих баз.

Книгу вдало доповнюють основні дані Місяця, словник основних термінів, хронологія вивчення його за допомогою космічних апаратів і карта видимого боку Місяця з докладними поясненнями.

 

 

 

 

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー