Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Апатити і тетраоксидні сполуки

Автор(и): 
Карбівська Л. І.
Карбівський В. Л
Рік видання: 
2019
Сторінки: 
232
ISBN: 
978-966-360-390-2
Мова: 
Англійська
Тираж: 
200
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ

Монографія присвячена синтезу, електронній структурі, властивостям і застосуванню апатитів та апатитоподібних систем. Містить значний фактичний матеріал з вивчення атомної та електронної будови конкретних систем. Розглянуто сучасні уявлення про структуру кристалічних та невпорядкованих апатитоподібних систeм, а також фізико-хімічні, медико-біологічні, екологічні та технологічні аспекти їх застосування. Особливу увагу приділено теоретичним і прикладним розробкам в області функціональних апатитоподібних наноматеріалів.

Для фахівців у галузі фізики та хімії апатитів, що займаються дослідженням, розробкою та застосуванням нових матеріалів, а також викладачів, аспірантів і студентів відповідних спеціальностей.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー