Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Шліфувальні круги з надтвердих матеріалів для алмазно-абразивної обробки: нове у відомому

Автор(и): 
Лавріненко В.І.
Рік видання: 
2019
Сторінки: 
200
ISBN: 
978-966-360-388-9
Мова: 
Англійська
Тираж: 
150
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ

Викладено інформацію про нові дослідження у галузі надтвердих абразивів, перелік фізико-механічних характеристик алмазних зерен, синтезованих у різних ростових системах, та абразивних композитів на основі мікропорошків cBN, структурованих вуглецевою зв’язкою. Показані технологічні та енергетичні аспекти врахування і забезпечення структурної орієнтації в робочому шарі шліфувальних кругів із надтвердих абразивів. Надана інформація про композити на основі мікропорошків cBN, структурованих вуглецевою зв’язкою, для застосування у вигляді опорних елементів у робочому шарі кругів. Підсумовані нові дослідження щодо отримання структурно змінених шарів контактних поверхонь кругу із надтвердих матеріалів та виробу, що піддається обробці, як чинник підвищення їхньої зносостійкості. Показана роль шліфувальних кругів із надтвердих матеріалів у верстатній системі та їх обмеження за критерієм жорсткості. Висвітлено нові підходи до вибору технологічних рідин як нетрадиційного засобу неявної поляризації у процесі алмазного шліфування. Показаний вплив різних характеристик шліфувальних кругів і умов обробки на шорсткість поверхні, що піддавалася обробці. Описаний вплив процесу плазмової поверхневої модифікації поверхні та теплової дії на структуру і фазовий склад інструментальних композитів.

Призначена для науково-технічних інженерних співробітників, що працюють у напрямі створення, виробництва та застосування абразивних надтвердих матеріалів для обробки інструментальних і композиційних матеріалів у машинобудуванні, а також для викладачів, аспірантів і студентів закладів вищої освіти.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー