Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Дислокаційні механізми та методи зміцнення металевих кристалів

Афіліація: 
Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України
Автор(и): 
Ткаченко В. Г.
Рік видання: 
2021
Сторінки: 
298
ISBN: 
978-966-360-439-8
Мова: 
Англійська
Тираж: 
162
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 

Проаналізовано та узагальнено світові досягнення у галузі фізики міцності, фізичної металургії та матеріалознавства з основною метою вивчення потенціалу різних механізмів дислокаційного зміцнення рідкісних, кольорових, реактивних і надлегких металів (Be, Mg, Zr, Ti, Al, Mo, Cr), їх упорядкованих сплавів, нанофазних матеріалів з вмістом самозібраних кластерів та особливо важливих нанокомпозиційних матеріалів на основі металевих матриць. Книга охоплює всю тему — від тривимірних кристалів до напівфабрикатів, від наукових явищ до інженерних програм і від теоретичних міркувань до їх використання на практиці. Крім того, монографія має на меті забезпечити обмін та поширення основних ідей у цій галузі. Увагу акцентовано на оригінальних аналітичних і експериментальних дослідженнях, які постійно цікавлять науковців і інженерів-дослідників для активної роботи у відповідних галузях знань.

Книга призначена для вчених, інженерно-технічних працівників, що спеціалізуються у галузі фізики твердого тіла, фізичної металургії та обробки матеріалів, а також для навчання студентів і аспірантів відповідних спеціальностей.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー