Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Астрономічний календар. 2004

Редактори: 
відповідальний Дума Д.П.
Рік видання: 
2003
Сторінки: 
269
ISBN: 
966-02-3049-4
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 
У довідковій частині календаря наведено табель-календар на 2004 рік, ві­домості про хронологію за найбільш уживаними календарями народів світу, основні дані про Сонце, Землю, Місяць і планети, ефемериди Сонця, Місяця, великих і найяскравіших малих планет, час сходу та заходу Сонця і Місяця, моменти кульмінацій та фази Місяця, проходження Сонця і Місяця знаками Зодіаку, планетні конфігурації, відомості про видимість великих планет та супутників Юпітера на небі, про яскраві і змінні зорі, туманності, комети, покриття зір Місяцем і астероїдами, метеорні потоки, затемнення та інші небесні явища.
У статтях розповідається про стан наукових досліджень в окремих галузях астрономії і подається довідкова інформація про події та історичні факти, пам’ятні дати та інше.
Книга може використовуватись як довідник та посібник для практичних робіт широким загалом користувачів: спеціалістами з астрономії та інших сфер науки, викладачами, студентами, школярами, аматорами астрономії та іншими спеціа­лістами з деяких інших галузей народного господарства.
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー