Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Астрономічний календар. 2006

Редактори: 
відповідальний Дума Д.П.
Рік видання: 
2005
Сторінки: 
266
ISBN: 
966-02-3773-1
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 
У довідковій частині щорічника наведено табель-календар на 2006 рік, відомості про хронологію за найуживанішими календарями народів світу, основні величини для Сонця. Землі, Місяця й планет, ефемериди Сонця, Місяця, великих і найяскравіших малих планет, час сходу та заходу Сонця й Місяця, моменти кульмінацій і фази Місяця, проходження Сонця й Місяця знаками Зодіаку, планетні конфігурації, відомості про видимість на небі великих планет і супутників Юпітера, про яскраві й змінні зорі, про туманності, комети, покриття зір Місяцем та астероїдами, метеорні потоки, затемнення та про інші небесні явища
У статтях розказано про сучасний стан досліджень в окремих галузях астрономії та подано довідкову інформацію про теперішні події й пам'ятні дати в астрономії й космонав­тиці та інше.
Як довідник і посібник для практичних робіт книжка може стати в пригоді широкому загалові користувачів: спеціалістам з астрономії та інших галузей науки, викладачам, сту­дентам, школярам, аматорам астрономії тощо.
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー