Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Астрономічний календар. 2017

Редактори: 
головний Відьмаченко А.П.
Рік видання: 
2016
Сторінки: 
298
ISBN: 
978-966-02-8048-9
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 
У довідковій частині щорічника наведено табель-календар на 2017 рік, відомості про хронологію за найуживанішими календарями народів світу, ос­новні величини для Сонця, Землі, Місяця й планет, ефемериди Сонця, Міся­ця і планет, час сходу та заходу Сонця й Місяця, моменти кульмінацій і фази Місяця, планетні конфігурації, відомості про видимість на небі великих пла­нет і галілеєвих супутників Юпітера, про яскраві й змінні зорі, про туман­ності, комети, покриття зір Місяцем та астероїдами, метеорні потоки, затем­нення та про інші небесні явища.
У статтях розказано про сучасний стан досліджень в окремих галузях аст­рономії та подано інформацію про пам’ятні дати в історії астрономії та космо­навтики.
Як довідник і посібник для практичних робіт книжка може стати в при­годі широкому загалові користувачів: спеціалістам з астрономії та інших га­лузей науки, викладачам, студентам, школярам, аматорам астрономії тощо.
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー