Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Допанти і домішки у високотемпературних надпровідниках

Автор(и): 
В.М. Локтєв, Ю.Г. Погорєлов
Рік видання: 
2015
Сторінки: 
181
ISBN: 
978-966-360-279-0
Мова: 
Англійська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 
Монографію присвячено специфічним фізичним властивостям великого сімейства надпровідних матеріалів з високою критичною температурою переходу, до якої входять доповані шаруваті мідно-кисневі перовскіти і подібні речовини. Теоретична трактовка, що спирається на використання спеціальної техніки двочасових функцій Гріна, забезпечує повну інформацію стосовно структури основного стану цих матеріалів, а також їх квазічастинкового спектру (дозволяючи розрізняти хвилеподібні та локалізовані стани). Проведено аналіз двох конкуруючих ефектів домішкових центрів: як допантів, які поставляють заряджені носії і викликають металізацію, так і центрів розсіювання носіїв, що спричиняють їх локалізацію.
Книга розрахована на фахівців в галузі фізики твердого тіла — теоретиків та експериментаторів, а також аспірантів і студентів старших курсів, які спеціалізуються в галузі фізики надпровідності, у фізиці невпорядкованих систем і фізиці низьких температур.
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー