Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Наука про матеріали: досягнення та перспективи. У 2-х т. Т. 2

Рік видання: 
2018
Сторінки: 
395
ISBN: 
978-966-360-369-8
978-966-360-371-1
Мова: 
Українська
Тираж: 
130
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 

Видання присвячене актуальним проблемам сучасного матеріалознавства — властивостям матеріалів залежно від складу і виду обробки, методів їх зміцнення для найефективнішого використання в техніці, створення матеріалів з наперед заданими властивостями. Висвітлено досягнення в області створення металевих, керамічних, нанокристалічних, композиційних матеріалів, розвитку методів дослідження їх складу, структури і властивостей; наведено основні концепції та методи оцінки міцності й довговічності матеріалів та елементів конструкцій за підходами механіки руйнування матеріалів. Другий том містить три розділи: металургійні процеси та технології, зварю вальні процеси та технології, фізико-хімічна механіка та міцність матеріалів.
Для наукових працівників та інженерів, аспірантів і студентів, які спеціалізуються у фундаментальних і прикладних галузях сучасного матеріалознавства.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー