Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Лабораторний практикум з оптики: Навчальний посібник

Автор(и): 
Є.Ф. Венгер, І.В. Венгер,
Рік видання: 
2019
Сторінки: 
418
ISBN: 
78-966-360-389-6
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ

Подано 30 лабораторних робіт з курсу загальної фізики «Оптика», які пройшли багаторічну апробацію та адаптацію до навчального процесу в лабораторіях кафедри фізики НДУ ім. М. Гоголя. Лабораторні містять теоретичні відомості, завдання і методику вимірювань, а також опис найуживаніших оптичних приладів. Виконання робіт має як навчальні, так і наукові цілі. До кожної роботи наведено контрольні запитання та літературу, що сприяє розширенню знань з тематики дослідження. Друга частина присвячена докладному опису приладів, які застосовують під час виконання лабораторних робіт.

Для студентів зі спеціальності «Прикладна фізика та наноматеріали», а також для студентів інших спеціальностей фізико-математичного напряму підготовки.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー