Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Радіонуклідна аномалія

Автор(и): 
М.І. Кузьменко
Рік видання: 
2013
Сторінки: 
394
ISBN: 
978-966-360-241-7
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 
У книзі розповідається про екологічні наслідки Чорнобильської катастрофи, радіонуклідне забруднення довкілля, міграцію радіонук­лідів по Дніпру та каскаду його водосховищ до Чорного моря, динамі­ку накопичення радіонуклідів, дози опромінення і порушення в орга­нізмах представників флори та фауни наземних і водних екосистем. Наведено узагальнені результати досліджень, виконаних фахівцями з України, Білорусі, Росії та інших країн, щодо ранніх і віддалених на­слідків йонізувального опромінення організму людини. Розширення сфери використання ядерних технологій та джерел йонізувального випромінювання не лише посилює могутність країн, а і створює ри­зики для цивілізації атомної епохи. Випробовування ядерної і термо­ядерної зброї, аварії на ЧАЕС та «Фукусіма-1» призвели до утворення раніше невідомих у біосфері непридатних для постійного проживан­ня людини техногенних радіонуклідних аномалій. Книга розрахована на широке коло читачів.
 

 

 

 
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー