Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Механізми формування тонких плівок та покриттів, отриманих різними методами фізичного осадження

Автор(и): 
Леонід Робертович Шагінян
Рік видання: 
2017
Сторінки: 
174
ISBN: 
978-966-360-326-1
Мова: 
Англійська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
У фокусі книги — загальні механізми та базові фізичні фактори, які впливають на формування складу і структури плівок, отриманих різноманітними методами фізичного осадження - іонним та іонно-реакційним осадженням, різними модифікаціями магнетронного розпилення та лазерним випаровуванням. На ос­нові різноманітних досліджень широкого спектра плівкових матеріалів і покриттів (метали, напівпровідни­ки, діелектрики) автор показує, що форма плівкоутворювальних частинок (атоми, атомні кластери, молеку­ли), їхня енергія та енергія частинок, що бомбардують поверхню конденсації у процесі росту покриття, є універсальними факторами, які визначають склад та структуру плівки. Ці фактори визначені методом отри­мання плівки та залежать від фізико-технологічних параметрів процесу осадження. На багатьох прикладах автор демонструє: якщо потік плівкоутворювальних частинок — це суміш атомів та молекул та/або поверх­ня росту плівки підлягає неконтрольованому бомбардуванню енергетичних частинок, тоді отримання плів­ки з високоякісною кристалічною мікроструктурою і потрібним хімічним складом є проблематичним, а сам процес осадження слабко контрольованим. Повну керованість процесу осадження плівки можна забезпечи­ти у випадку гомогенності потоку плівкоутворювальних частинок одночасно з керуванням енергією части­нок, що разом із плівкоутворювальними надходять на поверхню росту плівки.
Матеріали, представлені у книзі, можуть бути корисними для технологів та вчених, тих, хто цікавить­ся проблемами технології та фізики плівок і покриттів. За допомогою викладеної інформації техноло­ги зможуть зробити правильний вибір методу отримання плівок із потрібними властивостями, а вчені зможуть передбачити властивості плівок залежно від методу їх отримання і вказати шляхи керування їхніми властивостями.
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー