Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Дослідження та використання космосу. Сьогодні й завтра

Редактори: 
Берндт Феєрбахер, Хайнц Стоевер
Рік видання: 
2012
Сторінки: 
564
ISBN: 
978-966-360-222-6
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Ця книга має слугувати цільним і авторитетним джерелом, що відобра­жає сучасний стан і перспективи різних напрямів космічної діяльності. Во­на має на меті розкрити наукові досягнення, технологічні впровадження, а також комерційні та виробничі особливості космонавтики для читачів, які є фахівцями, а також для всіх, хто цікавиться космосом. Кожний розділ підготовлений фахівцем у певній галузі, а текст розрахований на освіченого читача, який не обов’язково працює в даній сфері. Видання багато ілюстро­ване і має не тільки донести актуальну інформацію, але й передати захо­плення, притаманне тим, хто займається космічною тематикою.
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー