Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Вітаміни в здоров’ї людини

Автор(и): 
Ю. М. Пархоменко, Г. В. Донченко
Рік видання: 
2006
Сторінки: 
182
ISBN: 
966-360-063-2
Мова: 
Українська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ
Тип книги: 
У книзі описується історія відкриття вітамінів, викладаються сучасні уявлення щодо властивостей вітамінів та їхнього значення для людини як незамінних факторів харчування, Надається загальна інформація стосовно сучасної класифікації вітамінів, фізико-хімічних і біологічних властивостей водо- та жиророзчинних вітамінів і вітаміноподібних сполук, їхня роль в клітинному обміні і, взагалі, в здоров’ї людини. Аналізуються причини виникнення гіповітамінозів, надаються поради щодо їхнього попередження та зберігання вітамінів у продуктах харчування.
Книжка розрахована на спеціалістів у галузі біології, медицини, а також для широкого кола читачів, включаючи учителів, студентів та інших людей, які цікавляться проблемами здоров’я.
 

 

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー