Періодичні видання НАН України, співпраця ВД «Академперіодика» НАН України з якими триває нині

Фізика напівпровідників, квантова електроніка і оптоелектроніка

ВД «Академперіодика» здійснює тиражування журналу з 2014 року по теперішній час в межах виконання Програми підтримки журналів. З 2015 року ВД "Академперіодика" НАН України забезпечує одержання цифрових ідентифікаторів об’єкта (doi).

Українська

Філософська думка

ВД «Академперіодика» здійснює тиражування журналу з 2004 року по теперішній час. З 2009 року здійснюється виготовлення оригінал-макетів номерів журналу в оновленому художньо-технічному оформленні. Всі роботи ВД виконував в межах Програми підтримки журналів.

Українська

Український фізичний журнал

ВД «Академперіодика» здійснює тиражування журналу з 2013 року по теперішній час в межах виконання Програми підтримки журналів. Оновлено художньо-технічне оформлення журналу. З 2015 року ВД "Академперіодика" НАН України забезпечує одержання цифрових ідентифікаторів об’єкта (doi).

Українська

Український фізичний журнал (англ)

ВД «Академперіодика» здійснює переклад англійською, редагування англомовних статей та тиражування журналу з 2013 року по теперішній час в межах виконання Програми підтримки журналів. Також оновлено художньо-технічне оформлення журналу.

Українська

Сторінки

Subscribe to Періодичні видання НАН України, співпраця ВД «Академперіодика» НАН України з якими триває нині