Новини

"Мінералогічний журнал. Mineralogical Journal (Ukraine)" включено до Web of Science Core Collection.

20 Вересень, 2019

"Мінералогічний журнал. Mineralogical Journal (Ukraine)", співзасновниками якого є Національна академія наук України та Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України, пройшов відповідне оцінювання наукометричної бази даних Web of Science і відповідає усім критеріям, необхідним для включення до Web of Science Core Collection.

Входження загальноакадемічного журналу до Directory of Open Access Journals

5 Вересень, 2019

Загальноакадемічний журнал «Доповіді Національної академії наук України» включено до міжнародного каталогу журналів відкритого доступу Directory of Open Access Journals (DOAJ).

З Днем Прапора України та Днем Незалежності України

23 Серпень, 2019

ВД "Академперіодика" НАН України щиро вітає усіх друзів  і колег з Днем прапора та Днем Незалежності України

 

Як коректно перекласти науковий ступінь, вчене звання чи посаду англійською?

21 Серпень, 2019

Це питання часто чуємо від колег і співробітників редакцій наукових періодичних видань НАН України. Воно актуалізувалось у зв’язку із необхідністю входження до наукометричних баз і постійного представлення у мережі Інтернет англомовних метаданих до наукових статей, уміщених у періодичних виданнях.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України повідомив про черговий крок, здійснений для організації в Україні Національного центру реєстрації серіальних видань (центру ISSN)

23 Липень, 2019

Державний комітет телебачення і радіомовлення України повідомив про черговий крок, здійснений для організації в Україні Національного центру реєстрації серіальних видань(центру ISSN)

Науковий журнал — виклики сьогодення (ІХ Науково-практична конференція «Наукова періодика: традиції та інновації»)

11 Липень, 2019

На сторінках журналу "Вісник Національної академії наук України" (№ 7 — 2019) опубліковано статтю З.А. Болкотун, А.І. Радченко «Науковий журнал — виклики сьогодення (ІХ Науково-практична конференція «Наукова періодика: традиції та інновації»)»

Чи 7.1:2006, чи 8302:2015 — ось питання. Що благородніше?

9 Липень, 2019

Під час ІХ науково-практичної конференції "Наукова періодика: традиції та інновації" у дискусії виступила завідувачка відділу державної стандартизації Державної установи "Книжкова палата України імені Івана Федорова" Г.М. Плиса.

Загальноакадемічні журнали у Scopus

8 Липень, 2019

Наукометрична база даних Scopus повідомила, що загальноакадемічний журнал Science and Innovation ("Наука та інновації", ISSN 2409-9066, E-ISSN 2413-4996) було розглянуто Комітетом з відбору вмісту та консультативної ради (Content Selection & Advisory Board — CSAB).

Резолюція ІХ науково-практичної конференції "Наукова періодика: традиції та інновації" (5 червня 2019 року, Київ)

4 Липень, 2019

Шановні учасники конференції та колеги!

До 01.07.2019 ВД "Академперіодика" НАН України збирав пропозиції щодо доповнення та редагування проекту резолюції нашої конференції.

Kyiv Not Kiev

25 Червень, 2019

Нещодавно Рада США з географічних назв розглянула звернення Посла України в США Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі

 

Сторінки