Новини

Новини академічного книговидання

7 Листопад, 2019

На сторінках журналу «Світогляд» випуск 5 у рубриці Новини академічного книговидання» головний редактор Видавничого дому «Академперіодика» Радченко А.І. знайомить читачів із новинками, присвяченими культурі та мистецтвознавству.

Зміни умов виконання Програми підтримки журналів Національної академії наук України

4 Листопад, 2019

Президія НАН України розпорядженням від 09.10.2019 № 541 змінила вимоги до включення видань до проекту «Програма підтримки журналів НАН України».

Монополізованість періодики НАН України хіміко-біологічного спрямування

24 Жовтень, 2019

На сторінках журналу "Вісник Національної академії наук України" (№ 10 — 2019) опубліковано статтю Радченко А.І., Коваль Н.В. «Монополізованість періодики НАН України хіміко-біологічного спрямування»

Загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) НАН України включено до наукометричної бази Scopus

17 Жовтень, 2019

Нещодавно Компанія Elsevier офіційно повідомила, що загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) взято для індексування до наукометричних продуктів цієї компанії з 2019 року.

Енциклопедія міжнародного права

Презентація «Енциклопедії міжнародного права»

8 Жовтень, 2019

8 жовтня 2019 року у Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня юриста та виходу у світ фундаментального тритомного видання «Енциклопедія міжнародного права»

Наука України у світовому інформаційному просторі. Випуск 16

7 Жовтень, 2019

Вийшов друком 16-й випуск загальноакадемічної серії "Наука України у світовому інформаційному просторі".

"Мінералогічний журнал. Mineralogical Journal (Ukraine)" включено до Web of Science Core Collection.

20 Вересень, 2019

"Мінералогічний журнал. Mineralogical Journal (Ukraine)", співзасновниками якого є Національна академія наук України та Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України, пройшов відповідне оцінювання наукометричної бази даних Web of Science і відповідає усім критеріям, необхідним для включення до Web of Science Core Collection.

Входження загальноакадемічного журналу до Directory of Open Access Journals

5 Вересень, 2019

Загальноакадемічний журнал «Доповіді Національної академії наук України» включено до міжнародного каталогу журналів відкритого доступу Directory of Open Access Journals (DOAJ).

З Днем Прапора України та Днем Незалежності України

23 Серпень, 2019

ВД "Академперіодика" НАН України щиро вітає усіх друзів  і колег з Днем прапора та Днем Незалежності України

 

Як коректно перекласти науковий ступінь, вчене звання чи посаду англійською?

21 Серпень, 2019

Це питання часто чуємо від колег і співробітників редакцій наукових періодичних видань НАН України. Воно актуалізувалось у зв’язку із необхідністю входження до наукометричних баз і постійного представлення у мережі Інтернет англомовних метаданих до наукових статей, уміщених у періодичних виданнях.

Сторінки