Новини

«Друкарня Бердичівського монастиря босих кармелітів: історія та видавнича діяльність. 1758—1844»

12 Березень, 2020

11 березня 2020 року у відділі стародруків та рідкісних видань Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулась презентація нового видання — бібліографічної монографії «Друкарня Бердичівського монастиря босих кармелітів: історія та видавнича діяльність. 1758—1844»

Питання охорони авторського права у наукових виданнях

10 Березень, 2020

Розглянуто практичні питання та рекомендації щодо охорони авторського права у наукових виданнях, включаючи актуальні питання:авторсько-правової охорони творів у процесі їхнього видання та поширення; укладання ліцензійних договорів та договорів про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності; охорони авторського права на твори у разі розміщення їх у мережі Інтернет тощо.

Методичні рекомендації щодо впровадження цифрових ідентифікаторів у видавничий процес для періодичних видань Національної академії наук України

10 Березень, 2020

Методичні рекомендації призначені надати допомогу всім зацікавленимв одержанні цифрових ідентифікаторів для наукових публікацій. В основу рекомендацій покладено практичний досвід фахівців Видавничого дому «Академперіодика» та Передплатного агентства «Укрінформнаука».

Видавничі проєкти НАН України: гендерний аспект авторства

26 Лютий, 2020

На сторінках журналу "Вісник Національної академії наук України" (№ 2 — 2020)  опубліковано статтю Радченко А.І., Сівова Т.Ю.  «Видавничі проєкти НАН України: гендерний аспект авторства»

Застосування української, англійської, російської мови у наукових періодичних виданнях НАН України

11 Лютий, 2020

Роз’яснення Науково-видавничої ради НАН України

25.04.2019 було ухвалено Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (No2704-VIII,опубл. 16.05.2019, чинний від16.07.2019)

21 січня 2020 року відбувся семінар, присвячений новій редакції «Українського правопису»

23 Січень, 2020

21 січня 2020 року у приміщенні Видавництва «Наукова думка» відбувся семінар, присвячений новій редакції «Українського правопису». До організації цього заходу долучилися керівники Видавництва «Наукова думка» І.Р. Алєксєєнко, ВД «Академперіодика» О.Г. Вакаренко та Інституту мовознавства Б.М. Ажнюк, а також працівники Групи науково-методичного забезпечення видавничої діяльності НАН України.

ВД «Академперіодика» долучився до місії відкриття України світові через знання та публічну дипломатію

9 Січень, 2020

2019 року Міжнародною премією імені Івана Франка у номінації «За вагомі здобутки у галузі україністики»  відзначено працю «Пізнай самого себе». Неоплатонічні джерела в творчості Г.С. Сковороди»

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим

28 Грудень, 2019

Щиро вітаємо усіх із прийдешніми святами!

Бажаємо вам добробуту і здоров’я! А також успіхів, наснаги, терпіння, наукових здобутків, цікавих звершень і здійснення мрій та бажань!

Найкраща академічна книга: про щорічний книжковий конкурс Національної академії наук України

23 Грудень, 2019

Нещодавно на сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського стала доступною повнотекстова версія статті ученого секретаря Науково-видавничої ради НАН України Ю.В. Діденко про результати цьогорічного конкурсу НАН України на краще видання.

Новини академічного книговидання

7 Листопад, 2019

На сторінках журналу «Світогляд» випуск 5 у рубриці Новини академічного книговидання» головний редактор Видавничого дому «Академперіодика» Радченко А.І. знайомить читачів із новинками, присвяченими культурі та мистецтвознавству.

Сторінки