Новини

Робити добро просто!

11 Серпень, 2017

Видавничий дім «Академперіодика» вже вкотре передав партію вторсировини, кошти від якої будуть перераховані на лікування важкопоранених бійців АТО.

VII Науково-практична конференція

19 Червень, 2017

14 червня 2017 року в Києві у приміщенні Головної астрономічної обсерваторії НАН України відбулася VІІ Науково-практична конференція «НАУКОВА ПЕРІОДИКА: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ». Серед основних питань, що розглядалися на конференції, було питання формування видавничої стратегії НАН України, питання відкритого доступу в Україні та охорони авторських прав, публікаційної активності вітчизняних науковців і перспектив входження академічних наукових видань до наукометричних баз даних.

VІІ Науково-практична конференція «Наукова періодика: традиції та інновації»

1 Травень, 2017

14 червня 2017 року в Києві, у приміщенні Головної астрономічної обсерваторії НАН України, відбудеться VІІ Науково-практична конференція «НАУКОВА ПЕРІОДИКА: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ», в який Видавничий дім «Академперіодика» Національної академії наук України запрошує взяти участь

Власні рекомендації ВД "Академперіодика"щодо оформлення пристатейних і прикнижкових переліків посилань

7 Січень, 2017

ВД «Академперіодика» НАН України оновив власні рекомендації щодо оформлення пристатейних і прикнижкових переліків посилань, основані на новому ДСТУ 8302:2015. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання (Київ, 2016).

Екскурсія працівників Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського до Видавничого дому "Академперіодика" НАН України

28 Листопад, 2016

24 листопада 2016 року відбулась екскурсія працівників Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського до Видавничого дому "Академперіодика" НАН України.

Сторінки