Новини

21 січня 2020 року відбувся семінар, присвячений новій редакції «Українського правопису»

23 Січень, 2020

21 січня 2020 року у приміщенні Видавництва «Наукова думка» відбувся семінар, присвячений новій редакції «Українського правопису». До організації цього заходу долучилися керівники Видавництва «Наукова думка» І.Р. Алєксєєнко, ВД «Академперіодика» О.Г. Вакаренко та Інституту мовознавства Б.М. Ажнюк, а також працівники Групи науково-методичного забезпечення видавничої діяльності НАН України.

ВД «Академперіодика» долучився до місії відкриття України світові через знання та публічну дипломатію

9 Січень, 2020

2019 року Міжнародною премією імені Івана Франка у номінації «За вагомі здобутки у галузі україністики»  відзначено працю «Пізнай самого себе». Неоплатонічні джерела в творчості Г.С. Сковороди»

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим

28 Грудень, 2019

Щиро вітаємо усіх із прийдешніми святами!

Бажаємо вам добробуту і здоров’я! А також успіхів, наснаги, терпіння, наукових здобутків, цікавих звершень і здійснення мрій та бажань!

Найкраща академічна книга: про щорічний книжковий конкурс Національної академії наук України

23 Грудень, 2019

Нещодавно на сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського стала доступною повнотекстова версія статті ученого секретаря Науково-видавничої ради НАН України Ю.В. Діденко про результати цьогорічного конкурсу НАН України на краще видання.

Новини академічного книговидання

7 Листопад, 2019

На сторінках журналу «Світогляд» випуск 5 у рубриці Новини академічного книговидання» головний редактор Видавничого дому «Академперіодика» Радченко А.І. знайомить читачів із новинками, присвяченими культурі та мистецтвознавству.

Зміни умов виконання Програми підтримки журналів Національної академії наук України

4 Листопад, 2019

Президія НАН України розпорядженням від 09.10.2019 № 541 змінила вимоги до включення видань до проекту «Програма підтримки журналів НАН України».

Монополізованість періодики НАН України хіміко-біологічного спрямування

24 Жовтень, 2019

На сторінках журналу "Вісник Національної академії наук України" (№ 10 — 2019) опубліковано статтю Радченко А.І., Коваль Н.В. «Монополізованість періодики НАН України хіміко-біологічного спрямування»

Загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) НАН України включено до наукометричної бази Scopus

17 Жовтень, 2019

Нещодавно Компанія Elsevier офіційно повідомила, що загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) взято для індексування до наукометричних продуктів цієї компанії з 2019 року.

Енциклопедія міжнародного права

Презентація «Енциклопедії міжнародного права»

8 Жовтень, 2019

8 жовтня 2019 року у Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня юриста та виходу у світ фундаментального тритомного видання «Енциклопедія міжнародного права»

Наука України у світовому інформаційному просторі. Випуск 16

7 Жовтень, 2019

Вийшов друком 16-й випуск загальноакадемічної серії "Наука України у світовому інформаційному просторі".

Сторінки