Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Усі книги із серії «Наука для всіх» у вільному доступі

Дорогі читачі!

Минулого тижня ми відкрили останню з виданих натепер книг із загальноакадемічної серії «Наука для всіх», серії цікавої та пізнавальної.

Отже, зараз у відкритому доступі наявні 23 науково-популярні видання, створені співробітниками Національної академії наук України і дбайливо підготовлені й випущені Видавничим домом «Академперіодика» НАН України.

Щиро вдячні усім, хто долучився до створення серії та її відкриття. Ці книжки варті того, щоб їх читали і дорослі, і діти, і науковці, і школярі та студенти. Бо в них знання, добрий гумор і любов до науки та відкриттів.

Сподіваємось, що прийдешній рік принесе нам нових цікавих авторів і нові книги до цієї серії, нові наукові питання і нові знання.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー