Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Алгебро-алгоритмічні моделі та методи параллельного програмування

Автор(и): 
Дорошенко А.Ю. Андон П.І.
Яценко О.А. Жереб К.А.
Рік видання: 
2018
Сторінки: 
192
ISBN: 
978-966-360-367-4
Мова: 
Англійська
Видавець: 
ВД "Академперіодика"
Місце: 
Київ

Важливою проблемою сучасного програмування є його математизація, розробка формалізованих мов проектування алгоритмів і програм, а також їх абстрактних моделей. Засоби проектування, аналізу й реалізації алгоритмів є особливо актуальними у зв’язку з сучасними процесами комп’ютеризації й автоматизації діяльності суспільства. Такі засоби розробляють у рамках алгоритміки та алгебраїчного програмування — напрямів української алгебро-кібернетичної школи, що беруть свій початок від фундаментальних робіт академіка В.М. Глушкова. У книзі запропоновані нові моделі, методи та інструментальні засоби для побудови послідовних та паралельних програм, що ґрунтуються на алгоритміці та парадигмі переписування термів. Вивчено проблему розробки ефективних програм для мультипроцесорних архітектур на основі використання інструментів автоматизованого проектування алгоритмів та синтезу програм. Розглянуто результати застосування створених інструментальних засобів для розробки програм у різноманітних предметних областях.

Книга буде корисною для широкого кола фахівців, аспірантів та студентів, що займаються проблемами автоматизації проектування і програмування паралельних обчислень.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー