50-річчя Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України

22 січня 2016 року в Інституті теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України відбудуться урочисті збори, присвячені 50-річчю цієї видатної установи.
Щиро вітаємо наших колег зі знаменним ювілеєм!
Зичимо їм миру, достатку, наукового поступу, розвитку наукової роботи й вагомих здобутків на благо нашої Держави!

Готуючись до цих урочистостей, ВД «Академперіодика» НАН України на замовлення установи-ювіляра підготував і видав три видання.
Поціновувачів мистецьких набутків України не залишать байдужими художні буклети «Шедеври оздоблення інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України», де представлені роботи видатних митців Івана Марчука та Миколи Стороженка, які створили для Інституту унікальні панно. Буклет видано українською та англійською мовами.

 

Істориків науки та науковців, фахом яких є теоретична фізика, зацікавить книга «Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України. 1966—2016». Це ґрунтовний огляд історії Інституту, внесок його в організацію та розвиток досліджень у фізиці й астрофізиці високих енергій, квантової космології, теорії поля, динаміці відкритих сильнонерівноважних фізичних, біологічних, економічних та інформаційних систем тощо.