Конфлікт інтересів

Автори повинні розкрити у своєму рукописі будь-який фінансовий або інший суттєвий конфлікт інтересів, який міг вплинути на представлені результати або їх інтерпретацію. Якщо немає конфлікту інтересів для декларування, потрібно додати таку стандартну заяву: «Не було розкрито конфлікту інтересів».

Конфлікт інтересів може мати нефінансовий або фінансовий характер. Приклади конфлікту інтересів охоплюють такі випадки (але не обмежуються ними):

  • особи, які отримують фінансування, заробітну плату чи інші форми виплат від організації; володіють акціями або акціями компанії, які можуть отримати фінансову вигоду (або втратити) від публікації результатів;
  • фізичні особи або організація чи роботодавець, які фінансують їх і володіють (або подають заявки) на відповідні патенти;
  • офіційна приналежність і членство в групах інтересів, що стосуються змісту публікації; політичні, релігійні чи ідеологічні конкуруючі інтереси.

Автори із фармацевтичних компаній або інших комерційних організацій, які спонсорують клінічні, польові випробування або інші дослідження, повинні заявити про це, як про конкуруючі інтереси. Ставлення кожного автора до такої організації слід пояснити в розділі «Конфлікт інтересів». Публікації в журналі не мають містити контент, що рекламує будь-яку комерційну продукцію без позначки, що така публікація є рекламою.