Новини

Відкриваємо «Науку для всіх»

23 Вересень, 2021

Чергова книга з серії «Наука для всіх», яку відкриваємо сьогодні, ознайомить читачів із розвитком гірничої справи у найширшому розумінні і історичній ретроспективі

Відкриваємо «Науку для всіх»

16 Вересень, 2021

Сьогодні у серії «Наука для всіх» відкриваємо книгу «Хіміки жартують…» Григорія Ковтуна

 

Відкриваємо «Науку для всіх»

9 Вересень, 2021

«Геологія і ми» — чергова відкрита для ознайомлення книга з серії «Наука для всіх» присвячена геологічній будові і корисним копалинам України і світу.

Відкриваємо «Науку для всіх»

2 Вересень, 2021

У рамках відкриття проєкту «Наука для всіх» нині пропонуємо ознайомитись з надзвичайно цікавою книгою «Радіонуклідна аномалія», написану працівником Інституту гідробіології Михайлом Кузьменком 2013 року

Відкриваємо «Науку для всіх»

26 Серпень, 2021

Продовжуючи надання широкому загалу доступу до книг з загальноакадемічної серії «Наука для всіх», сьогодні відкриваємо книгу «Сергій Виноградський — передовий мікробіолог світу».

 

Пішов з життя перший директор Видавничого дому «Академперіодика» НАН України

25 Серпень, 2021

19 серпня 2021 року пішов з життя перший директор Видавничого дому «Академперіодика» НАН України заслужений працівник культури України, кандидат фізико-математичних наук Леонід Федорович Куртенок

Книжкові видання до 30-річчя Незалежності України

20 Серпень, 2021

У співпраці ВД «Академперіодика» НАН України з Інститутом історії України НАН України до ювілею Незалежності нашої Держави постали три видання з проєкту «Україна. Нариси історії»

Відкриваємо «Науку для всіх»

19 Серпень, 2021

Цього разу до дня Незалежності України ми пропонуємо ознайомитись із працею Ніни Клименко «Як народжується слово», виданою у серії «Наука для всіх».

Відкриваємо «Науку для всіх»

11 Серпень, 2021

Цього разу ми відкриваємо вам вам книгу Михайла Віталійовича Роздобудька «Що розповідають та приховують археологічні памятки»

 

Відкриваємо «Науку для всіх»

8 Серпень, 2021

Нині у серії «Наука для всіх» відкриваємо книгу «Від Уралу до Карпат» Івана Латиша. Книга представляє цікавий жанр — науково-популярну автобіографічну прозу.

Сторінки