Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Новини

Міністерство освіти і науки України внесло зміни до вимог до наукових фахових видань, які впливають на вимоги до рецензування наукових монографій

17 Січень, 2022
Наказом Міністерства освіти і науки України № 1437 від 18.11.2020 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0141-21#Text внесено зміни до Порядку формування Переліку наукових фахових видань, затвердженого наказом МОН України від 15 січня 2018 року № 32.
Змінений текст наказу можна прочитати за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0148-18#Text
 

Про Українське відділення Європейської асоціації наукових редакторів

10 Січень, 2022

Видавничий дім «Академперіодика» НАН України щиро вітає колег з Асоціації українських редакторів (АУРА) зі створенням Українського відділення Європейської асоціації наукових редакторів

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

30 Грудень, 2021

Видавничий дім «Академперіодика» НАН України вітає усіх друзів — колег і авторів із прийдешніми святами!

«Про забезпечення функціонування української мови як державної»

23 Грудень, 2021

Держкомтелерадіо нагадав видавцям про набуття чинності деякими частинами Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Вітаємо з ювілеєм директора Видавничого дому «Академперіодика» НАН України Олену Вакаренко

16 Грудень, 2021

Кожен з нас власноруч творить книгу свого життя. А повагу і щире зацікавлення викликають люди, книги яких динамічні, несподівані, багаті сюжетами й подіями. Такою, безперечно, є книга життя Олени Геннадівни. І всі ми зичимо їй натхнення, наснаги і любови до життя, нових зацікавлень, яскравих вражень і гармонії.

Колектив ВД «Академперіодика» НАН України

Про фемінативи

13 Грудень, 2021

Інститут мовознавства імені О.О. Потебні НАН України надав роз’яснення стосовно розширення вживання фемінативів у повсякденному і науковому мовленні.

 

41-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО

1 Грудень, 2021

У листопаді 2021 року в Парижі відбулася 41-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО, в якій взяли участь представники 193 країн — членів ЮНЕСКО, зокрема й Україна.

Загальноакадемічний журнал «Космічна наука і технологія» включено до міжнародної наукометричної бази даних Scopus

12 Листопад, 2021

Засновником журналу є Національна академія наук України, а видавцем і виготовлювачем — Видавничий дім «Академперіодика» НАН України.

Вийшов друком «Збірник нормативних документів і методичних матеріалів з питань упорядкування видавничої діяльності НАН України та її установ»

8 Листопад, 2021

Вийшов друком  «Збірник нормативних документів і методичних матеріалів з питань упорядкування видавничої діяльності НАН України та її установ», підготовлений фахівцями ВД «Академперіодика» НАН України в межах виконання теми НДР «Видавнича справа Національної академії наук України та її вплив на розвиток науки в Україні» (керівник — акад. НАН України Ярослав Яцків).

Усі книги із серії «Наука для всіх» у вільному доступі

21 Жовтень, 2021

Дорогі читачі!

Минулого тижня ми відкрили останню з виданих натепер книг із загальноакадемічної серії «Наука для всіх», серії цікавої та пізнавальної.

Сторінки

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー