Екскурсія працівників Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського до Видавничого дому "Академперіодика" НАН України

24 листопада 2016 року відбулась екскурсія працівників Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського до Видавничого дому "Академперіодика" НАН України. Співробітники НБУВ ознайомились з трьома напрямами роботи ВД "Академперіодика": додрукарська підготовка видань, поліграфічне виготовлення видань, науково-методична робота у царині видавничої справи.

Екскурсію поліграфічним виробництвом провела головний технолог ВД "Академперіодика" Ірина Станіславівна Семеренко і показала повний цикл виготовлення видання, усі його етапи: нарізання паперу, виготовлення обкладинки, друкування, листопідбирання, брошурування, вклеювання в обкладинку. Було продемонстровано також різні види друку – офсетний, різографічний і цифровий, чорно-білий і кольоровий, їхні особливості, недоліки та переваги.

А під час спілкування з директором ВД "Академперіодика" НАН України Оленою Геннадіївною Вакаренко та головним редактором, заступником директора з питань наукової і видавничої діяльності Анною Ігорівною Радченко працівники НБУВ довідались про науково-методичну роботу: консультування працівників видавничих підрозділів, підтримку електронних ресурсів Науково-видавничої ради НАН України, роботу групи науково-методичного забезпечення видавничої діяльності НАН України, яка функціонує у Видавничому домі, укладання друкованих і електронних щорічних анотованих каталогів книжкових видань НАН України та каталогів періодичних видань, наукові конференції та семінари, наукові дослідження.