Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Наші публікації

У № 9 загальноакадемічного журналу «Вісник Національної академії наук України» вміщено статтю ученого секретаря Науково-видавничої ради НАН України Ю.В. Діденко і заступника директора з питань наукової та видавничої діяльності Видавничого дому «Академперіодика» НАН України А.І. Радченко «Публікаційна активність як спосіб наукової комунікації та гонитви за рейтингами».

У статті публікаційну активність розглянуто як комплекс заходів і дій, продуману стратегію, що передбачає спрямування зусиль на входження до рейтингових баз даних якомога більшої кількості власних видань і статей країни, а також на підвищення їх якісних показників. Нині усе частіше дискусія про наукометрію переходить у площину розгляду публікаційної активності, продуктивності науковця, установи, країни та їхньої співпраці з іншими установами і науковцями різних країн, а також порівнянні з показниками інших країн. Усе частіше ці розмови стосуються не тільки ефективності публікаційної діяльності та видавничих і публікаційних стратегій, а й питань публікаційної якості та етики. Термін «публікаційна активність», що набуває популярності серед організаторів науки, є одним із варіантів перекладу терміну Publication Activity. Іншим і, мабуть, більш коректним, був би переклад «публікаційна діяльність». Саме як діяльність, як керований процес і варто розглядати координовані зусилля, спрямовані на підвищення кількості «видимих» і потенційно цитованих наукових публікацій. Важливість стимулювання публікаційної діяльності та підвищення публікаційної активності підтверджує геометричне зростання у світі кількості публікацій (статей, методичних рекомендацій, моніторингових розвідок), а також різних семінарів, практикумів, вебінарів, присвячених цим питанням. За значенням показників публікаційної активності добре прослідковуються тематичні напрями досліджень країн. Національні видання, що вже входять до наукометричних баз або відповідають їхнім вимогам і можуть претендувати на таке входження, утворюють стартовий майданчик, трамплін для включення якнайбільшої кількості національних видань, публікацій, учених до світових наукометричних баз. Упровадження систем стимулювання і моніторингу публікаційної активності є важливим чинником залучення наукової спільноти країни до світової наукової комунікації та підвищення рейтингів вітчизняної науки.

З повним текстом статті можна ознайомитись на ресурсі журналу «Вісник НАН України» http://www.visnyk-nanu.org.ua/uk/node/3114 .

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー