Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

ПОДЯКА СПІВРОБІТНИКАМ ВД «АКАДЕМПЕРІОДИКА» НАН УКРАЇНИ

Шановні співробітники!

Нам прийшла подяка від волонтерів Ірпінського військового шпиталю, куди ми минулого тижня відвезли пластирі «Леофікс», придбані за кошти, зібрані вами на знак подяки бійцям, що захищають наше мирне життя у столиці. Пластирі нам замовили волонтери, які координують потреби шпиталю у ліках, це дорогий та необхідний перев’язочний матеріал. Ще ми відвезли й деякі продукти, а також цигарки, які відразу викликали пожвавлення у бійців, що на той момент перебували у волонтерському пункті.

А ось що написано на фейсбук-сторінці Ірпінського шпиталю:

«Щиро дякуємо тим, хто не забуває, що не лише на свята в госпіталі лікуються наші захисники.  Сьогодні наша щира вдячність летить до працівників та керівництва Видавничого дому "Академперіодика", які зібрали кошти, закупили та привезли у шпиталь цигарки, чай, каву, шоколад, печиво та інші смаколики, а також дуже потрібні у відділеннях хірургії та травматології гіпоалергенні пластирі "Леофікс".
Також вони передали 770 грн, які ми витратимо на ліки.
Прийміть нашу щиру вдячність, друзі!»

  Дякуємо всім хто долучився до цієї благодійної акції!

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー