14 Українська конференція з космічних досліджень

З 8 до 12 вересня 2014 року в Інституті електронної фізики Національної академії наук України в Ужгороді відбулась 14 Українська конференція з космічних досліджень. Конференція традиційно присвячена широкому спектру наукових космічних досліджень, що проводяться з використанням космічних апаратів: дослідження ближнього космосу, роботи у сфері космічної біології й медицині, астрофізичним і космологічним дослідженням, новим досягненням у радіофізичних дослідженнях космосу і спостереженнях Землі з космосу.
Співорганізаторами виступили Державне космічне агентство України, Національна академія наук України, Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України й Інститут електронної фізики НАН України.
Під час конференції відбулась виставка-презентація книг та журналів з космічної тематики, які протягом багатьох років випускає Видавничий дім "Академперіодика" НАН України. Представлені видання викликали значне зацікавлення учасників конференції та передані у дар бібліотеці Інституту електронної фізики НАН України.