Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Про презентацію першого "Норвезько-українського словника"

6 листопада 2014 року за ініціативи Видавничого дому "Академперіодика" НАН України та за сприяння Науково-видавничої ради Національної академії наук України відбулась урочиста презентація першого в Україні "Норвезько-українського словника".

Авторський словник канд. філол. наук К.С. Буркута на 15 тисяч слів, підготовлений і випущений ВД "Академперіодика" НАН України, було представлено фахівцям з мовознавчих і літературознавчих установ Академії, які оцінили високий фаховий і видавничий рівень презентованого словника, нагадавши у своїх виступах й про тривалі культурні, економічні, соціальні зв’язки України та Норвегії.

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні пан Йон Елведал Фредріксен, голова Науково-видавничої ради НАН України академік НАН України Я.С. Яцків, директор Українського мовно-інформаційного фонду НАН України академік НАН України В.А. Широков, заступник директора з іноземних мов І.Є. Тараян та викладач норвезької мови Н.О. Шелуханова зі Скандинавської гімназії у Києві, рецензент словника доктор філологічних наук В.П. Пономаренко, фахівці з установ НАН України – Українського мовно-інформаційного фонду, Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка, Інституту мовознавства ім. О.О. Потебні, а також працівники Видавничого дому "Академперіодика" НАН України, які брали участь у підготовці словника.

Під час презентації директор ВД "Академперіодика" НАН України О.Г. Вакаренко передала кілька примірників словника від ВД "Академперіодика" НАН України та Науково-видавничої ради НАН України як дарунок Посольству Норвегії в Україні та Скандинавській гімназії в Києві.

                     

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー