Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Вітання академіку НАН України Я.С. Яцківу від ВД "Академперіодика"

28 жовтня 2015 року у Київському міському Будинку вчителя відбулося засідання "Елітарної світлиці", де було презентовано автобіографічне двотомне видання академіка НАН України Я.С. Яцківа "Моє земне тяжіння". Це видання підготовлено ВД "Академперіодика" НАН України до урочистої дати — 75-річчя від дня народження Я.С. Яцківа.

 

Від колективу Видавничого дому "Академперіодика" НАН України ювіляра привітала директор О.Г. Вакаренко:

"Вельмишановний Ярославе Степановичу!

Колектив Видавничого дому "Академперіодика" НАН України сердечно вітає Вас у день ювілею та з нагоди 55-річчя Вашої наукової діяльності, бажає здоров’я, наснаги і натхнення, незабутніх подорожей, цікавих проектів і наукових задач.

Весь науковий світ знає Вас в першу чергу як видатного вченого в галузі астрономії та космічних досліджень, ми ж, видавці, шануємо Вас сьогодні в першу чергу як непересічного організатора науки в галузі видавничої справи.

Очоливши у 2002 році Науково-видавничу раду Національної академії наук України, Ви з притаманною Вам харизмою та космічною енергією додали цьому напряму академічної діяльності нових яскравих барв і звучання.

За Вашої ініціативи започатковано ряд унікальних видавничих проектів, організовано достойне представлення видавничої продукції Академії наук в електронному просторі, створена група науково-методичного забезпечення видавничої діяльності НАН України, яка під Вашою орудою вивчає й аналізує академічну видавничу справу та розробляє подальшу стратегію її розвитку.

Видавничий дім «Академперіодика», як базова організація Науково-видавничої ради НАН України, має надію, що Ваша зоря на науково-видавничому небокраї і надалі осяватиме нашу робочу дорогу, слугуватиме дороговказом у непростій справі організації та виготовлення високоякісної наукової літератури задля поступу та процвітання України.

Від щирого серця бажаємо миру, сонячного тепла і позитивних емоцій, успіхів та гараздів Вашій родині".

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー