До уваги видавців і співробітників редакцій!

НАБУЛИ ЧИННОСТІ НОВІ НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ УКРАЇНИ

З 01 липня 2016 року відповідно до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 4 березня 2016 року за № 65 набули чинності два національних стандарти України, розроблені фахівцями ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова»:

  • ДСТУ 3017:2015 "Інформація та документація. Видання. Основні види. Терміни та визначення понять" (на заміну ДСТУ 3017-95)
    Стандарт поширюється на видавничу продукцію, установлює терміни й визначення основних видів видань і призначений до запровадження у роботі як працівників редакцій, видавничих підрозділів, так і співробітників архівів, бібліотек, інформаційних центрів.
  • ДСТУ 8302:2015 "Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання" (уведено вперше)
    Стандарт поширюється на бібліографічні посилання в опублікованих і неопублікованих документах незалежно від носія інформації, установлює основні види бібліографічних посилань, а також правила складання та розміщування в документах. Призначений для авторів творів, видавців, працівників редакцій і видавничих підрозділів, інформаційних центрів тощо.

Придбати дані документи можна в Держспоживстандарті України.