Видавнича продукція «Академперіодики» на Першому Українському космічному форумі

17 вересня 2018 у рамках Першого Українського космічного форуму, що присвячений 100-річчю Національної академії наук України, Видавничий дім «Академперіодика» розгорнув виставку своєї друкованої продукції, у якій висвітлено космічні дослідження українських учених.  

На виставці було представлено наукові періодичні видання Академії, які друкуються за Програмою підтримки журналів: «Космічна наука і технологія», «Кинематика и физика небесных тел», «Наука та інновації», «Радіофізика і радіоастрономія».

Книжкові видання, присвячені космічним дослідженням, видані «Академперіодикою» за кількома цікавими проектами: «Українська наукова книга іноземною мовою», «Наукові переклади», «Біобібліографія вчених України», «Наука для всіх». Є серед цих книжок і видання, що отримали нагороди.

Так, видання «Polarimetric Remote Sensing of Solar System Objects» («Дистанційне зондування об’єктів Сонячної системи поляриметричними засобами», автори: М.І. Міщенко, В.К. Розенбуш, М.М. Кисельов та ін.), надруковане у ВД «Академперіодика» за проектом «Українська наукова книга іноземною мовою», отримало диплом Міжнародної Академії Астронавтики «Найкраща наукова книга року» (2010).

2016 року у Конкурсі на краще книжкове видання НАН України у номінації «Монографічні видання. Фізико-математичний та технічний напрям» диплом переможця отримало тритомне видання «Dark energy and dark matter in the Universe» («Темна енергія і темна матерія у Всесвіті», за ред. В.М. Шульги), видане ВД «Академперіодика» протягом 2013—2015 років. Видання здійснено за проектом «Українська наукова книга іноземною мовою». Також  у 2016 році тритомник «Dark energy and dark matter in the Universe» відзначено нагородою Міжнародної Академії Астронавтики у категорії «Найкраща книга в галузі фундаментальних наук».

Видавнича продукція «Академперіодики» на Першому Українському космічному форуміВидавнича продукція «Академперіодики» на Першому Українському космічному форумі