Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Резолюція VІІІ науково-практичної конференції

РЕЗОЛЮЦІЯ
VІІІ науково-практичної конференції
«Наукова періодика: традиції та інновації»
8 червня 2018 року, Київ
 
Цьогорічна конференція «Наукова періодика: традиції та інновації» присвячена головним чином трьом напрямам, важливим для розвитку наукових періодичних видань: набуття статусу фахового, охорона авторського права та забезпечення функціонування електронних ресурсів. Саме у цих напрямах за рік, що минув, відбулись найзначніші зміни.
Заслухавши й обговоривши доповіді та інформаційні повідомлення, учасники конференції постановили:
 
 1. Взяти до відома виголошені на конференції доповіді, інформаційні повідомлення, практичні рекомендації, укладені за попередніми запитами учасників конференції.
 2. Рекомендувати редакційним колегіям та редакціям наукових періодичних видань НАН України:
 • перевірити відповідність власних наукових періодичних видань вимогам Порядку формування Переліку наукових фахових видань (затверджений наказом МОН України від 06.02.2018 № 32), а також наукометричних баз даних Scopus і Web of Sciences СС;
 • упроваджувати у повсякденну діяльність видань міжнародні етичні норми наукових публікацій та засоби охорони авторського права;
 • більшу увагу приділяти організації фахового рецензування;
 • ширше застосовувати системи для пошуку плагіату;
 • використовувати цифрові ідентифікатори (DOI) для наукових статей і монографічних видань;
 • обрати зручний формат оформлення посилань на літературні джерела і неухильно його дотримуватися;
 • рекомендувати науковцям — авторам наукових статей створювати собі авторські профілі, наприклад ORCID чи ResearcherID.
     3.   Звернутись до НАН України з проханням розглянути питання щодо можливості створення загальноакадемічної видавничої платформи на базі ВД «Академперіодика» НАН України з метою оптимізації та підвищення                ефективності роботи редакційних колегій та редакцій наукових журналів.
     4.    Просити Науково-видавничу раду НАН України опублікувати підготовлені до конференції доповіді у черговому випуску загальноакадемічної книжкової серії «Наука України у світовому інформаційному просторі» та розмістити їх на веб-ресурсі Науково-видавничої ради НАН України.
     5.    Просити ВД «Академперіодика» НАН України:
 • розмістити на власному веб-ресурсі представлені на конференції презентації;
 • звернутись до НВР НАН України з проханням порушити клопотання перед МОН України щодо необхідності проаналізувати видання, започатковані на тимчасово окупованих територіях України та зареєстровані як вітчизняні та ініціювати питання щодо скасування їхньої реєстрації в Україні та міжнародних базах даних;
 • спільно з Центром досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН України розробити та оприлюднити короткі рекомендації щодо ліцензій відкритого доступу.
     6.    Схвалити роботу ВД «Академперіодика» НАН України з інформування співробітників НАН України стосовно охорони авторського права на твори наукового, технічного характеру у разі їхнього розміщенні на сайтах наукових установ, видавництв та он-лайн доступі до таких видань, а також щодо застосування ліцензій відкритого доступу у видавничій діяльності наукових видань і знака авторського права.
     7.    Наступну науково-практичну конференцію «Наукова періодика: традиції та інновації» провести у 2019 році.
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー