Науково-практичний семінар "Правове регулювання видавничої діяльності"

      3 квітня 2018 року відбувся науково-практичний семінар "Правове регулювання видавничої діяльності", організований ВД «Академперіодика» НАН України за сприяння й підтримки Науково-видавничої ради НАН України.
 
      У роботі семінару взяли участь 85 представників наукових установ НАН України, редакцій та редакційних колегій академічних наукових періодичних видань.
      Директор ВД "Академперіодика" НАН України О.Г. Вакаренко, відкриваючи семінар, та голова Науково-видавничої ради НАН України академік Я.С. Яцків у вступному слові окреслили основні актуальні питання, що постали перед науковими періодичними виданнями.
       А саме: нові вимоги до наукових фахових видань України, затверджені наказом МОН України від 15.02.2018 № 32 і основні засади охорони авторського права у наукових виданнях.
 
       З презентаціями до тематичних виступів доповідачів можна ознайомитись за посиланнями: 
 
 
 
       Із зауваженнями до проекту резолюції семінару, а також пропозиціями щодо тем до обговорення на VIII науково-практичній конференції "Наукова періодика: традиції та інновації" (відбудеться орієнтовно 8 червня 2018 р.) просимо звертатись до ученого секретаря ВД "Академперіодика" НАН України Зої Анатоліївни Болкотун (Bolkotun@nas.gov.ua)
       Щира вдячність керівництву і співробітникам ДП "НВП "Видавництво "Наукова думка" НАН України" за гостинно надане приміщення й допомогу в забезпеченні роботи семінару.
       Дякуємо всім учасникам за активну позицію, цікаві питання, доброзичливу атмосферу і сподіваємось на подальшу ефективну роботу.
 
       ФОТОГАЛЕРЕЯ