Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Український індекс наукового цитування

Нещодавно Міністерство освіти і науки України повідомило про плани запустити відкритий український індекс наукового цитування до кінця поточного року (https://mon.gov.ua/ua/news/mon-planuye-zapustiti-vidkritij-ukrayinskij-indeks-naukovogo-cituvannya-do-kincya-roku).

Цей індекс повинен базуватись на сервісі агентства Crossref, яке додатково пропонує всім клієнтам безкоштовно долучитися до проекту Initiative for Open Citations — Ініціативи з відкриття цитувань, тобто розміщення пристатейних переліків джерел у відкритому доступі. Зрозуміло, що для того, щоб долучитись до цієї ініціативи, видання повинно мати належним чином побудований веб-ресурс та отримувати цифрові ідентифікатори DOI.

МОН України ініціює цю новацію, вважаючи, що варто до неї долучатися, пов’язуючи її з ухваленням нової редакції Порядку формування Переліку наукових фахових видань України (наказ МОН від 15.01.2018 № 32), 

Деякі журнали НАН України вже від 2014 року викладають повні переліки посилань у відкритий доступ. Так, усі академічні наукові періодичні видання, які отримують цифрові ідентифікатори DOI у Передплатному агентстві "Укрінформнаука", від дня реєстрації першого індексу зобов’язані розміщувати повні переліки посилань до кожної статті на відповідній сторінці у форматі, придатному для наукометричних баз.

Серед цих журналів чотири загальноакадемічні видання: "Вісник Національної академії наук України", "Доповіді Національної академії наук України", "Наука та інновації" (та його англомовна версія "Science and Innovation"), "Космічна наука і технологія".

А також усі наукові фахові періодичні видання, випуск яких ВД "Академперіодика" здійснює за Програмою підтримки журналів НАН України:

"Демографія та соціальна економіка"

"Економіка промисловості"

"Економіка та право"

"Журнал математичної фі­зики, аналізу, геометрії"

"Кибернетика и вычислительная техника"

"Металлофизика и новейшие технологии"

"Мінералогічний журнал"

"Проблемы криобиологии и криомедицины"

"Радиофизика и радиоастрономия"

"Український географічний журнал"

"Ukrainian Journal of Physics"

"Управляющие системы и машины"

"Успехи физики металлов"

"Semiconductor Physics, Quantum Electronics & Optoelectronics"

Детальніше про ініціативу відкритого цитування можна прочитати на ресурсах ПА "Укрінформнаука" http://u-i-n.com.ua/ua/news/?news_id=39 та Науково-видавничої ради НАН України http://www.nas.gov.ua/publications/news/Pages/contents.aspx?ffn1=ID&fft1=Eq&ffv1=406

http://www.nas.gov.ua/publications/Pages/default.aspx

Запрошуємо й інші академічні видання долучатись до продуктивної міжнародної ініціативи з метою підвищення видимості та збільшення кількості цитувань вітчизняних наукових статей.

 

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー