Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Оновлено національний стандарт ДСТУ 7152 "Інформація та документація. Видання. Оформлення публікацій у журналах і збірниках"

Нещодавно Державне Підприємство "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" ухвалило наказ  "Про прийняття та скасування національних стандартів" від 26.08.2020 № 198. Цим наказом на виконання Програми робіт з національної стандартизації на 2020 рік з 01.03.2021 скасовано чинність національного стандарту ДСТУ 7152:2010 "Інформація та документація. Видання. Оформлення публікацій у журналах і збірниках" та ухвалено з наданням чинності від 01.03.2021 національний стандарт ДСТУ 7152:2020.

Осучаснений стандарт підготовлено ДУ "Книжкова палата України імені Івана Федорова" із залученням фахівців з інших установ. Він враховує положення міжнародних стандартів ISO 8:1977 Documentation. Presentation of periodicals (Документація. Оформлення періодичних видань), ISO 18:1981 Documentation. Contents list of periodicals (Документація. Cторінка змісту періодичних видань), ISO 215:1986 Documentation. Presentation of contributions to periodikals and other serials (Документація. Оформлення статей у періодичних та інших серіальних виданнях).

Оновлений стандарт поширюється на публікації у періодичних і продовжуваних виданнях, зокрема у текстових наукових, науково-практичних журналах і збірниках наукових праць, оприлюднених у традиційному паперовому та / або електронному (на спеціалізованих носіях чи у мережі Інтернет). Стандарт визначає положення щодо складу, порядку подання й розміщування елементів їхнього редакційно-видавничого оформлювання.
Стандарт призначений для редакційних підрозділів наукових установ і закладів вищої освіти, видавців, організацій, які випускають періодичні та продовжувані видання, незалежно від їхнього відомчого підпорядкування, організаційно-правових форм господарювання й форм власності.

На відміну від попередньої версії цей стандарт ураховує вимоги до укладання розширених відомостей про авторів з поданням їхніх унікальних авторських ідентифікаторів, а також зазначення цифрових ідентифікаторів наукової публікації DOI.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー