Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Наука України у світовому інформаційному просторі. Випуск 17

Вийшов друком 17-й випуск загальноакадемічної серії "Наука України у світовому інформаційному просторі"

До 17 випуску загальноакадемічної книжкової серії "Наука України у світовому інформаційному просторі" увійшли доповіді, підготовлені до 25-річчя ВД "Академперіодика" НАН України та ювілейної Х науково- практичної конференції "Наукова періодика: традиції та інновації". Ці урочистості, на жаль, не відбулись у запланованому форматі через карантинні заходи. Однак актуальність цих матеріалів і бажання не переривати плідної дискусії з фахівцями видавничої справи спонукали нас до опублікування авторських статей без виголошення їх на конференції.

Для працівників видавничих підрозділів наукових установ і закладів вищої освіти, співробітників редакцій наукових журналів, очільників та членів редакційних колегій, фахівців з науково-видавничої справи.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー