Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Відкриваємо «Науку для всіх»

Видавничий дім «Академперіодика» Національної академії наук України за сприяння Науково-видавничої ради НАН України починає відкривати доступ до книг із проєкта «Наука для всіх».

Акцію «Відкриваємо «Науку для всіх» розпочато до XV Фестивалю науки в Україні та з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження — раз на тиждень ми відкриватимемо доступ до однієї з 22 книг із цього проєкта:

Алмазно-абразивна обробка: як подолати усталені міфи (Лавріненко В., 2021)

Астрономія. Самовчитель (Боровик В., Крячко І., 2019) + Популярна астрономія (Каміль Фламммаріон, 2019)

Надтверді матеріали: посібник для допитливих (Лавріненко В., 2018)

Як народжується слово (Клименко Н., 2017)

Ідея суспільності: політична філософія в Україні ХІХ століття (Волковський В., 2017)

Біогеоміка. Екосистеми світу в структурі біосфери (Протасов О., 2017)

Дивосвіт металів (Кондратюк С., Геллер О., 2015)

Що розповідають та приховують археологічні пам’ятки (Роздобудько М., 2015)

Доба «їзмів»: модернізм та авангардизм у західноєвропейській літературі першої половини ХХ століття (Волощук Є., Бегун Б., 2014)

Гірнича справа. Дорога завдовжки у тисячоліття (Нагорний В., Глоба В., 2014)

Радіонуклідна аномалія (Кузьменко М., 2013)

Геологія і ми (Латиш І., Падалка І., 2010)

Місяць на небі… (Кислюк В., 2009)

Чорноморські береги України (Зайцев Ю., 2008)

Сергій Виноградський — передовий мікробіолог світу (Рослицький Є., 2008)

Місячна одіссея (за ред. Я. Яцківа, 2007)

Хіміки жартують (Ковтун Г., 2007)

Вітаміни в здоров’ї людини (Пархоменко Ю., Донченко Г., 2006)

От Урала до Карпат (Латыш И., 2006)

Про хіміків (Ковтун Г., 2006)

Радиоволны рассказывают о Вселенной (Брауде С., Конторович В., 2005)

Ботанічні зошити або дванадцять подорожей у світ рослин (Ситник К., Галузинська В., 2004)

 

Серію «Наука для всіх» було започатковано 2004 року з метою популяризації наукових знань і представлення широкому загалу здобутків вітчизняних науковців у найрізноманітніших галузях знання. У гарно ілюстрованих книгах із серії працівники наукових установ Академії легко й доступно розповідають про цікаві факти, напрацювання, тенденції в астрономії й астрофізиці, біології, матеріалознавстві, хімії, екології, геології, філософії, літературознавстві.

Викладаючи ці книги у відкритий доступ, ми мріємо залучити не тільки нових читачів і зацікавити майбутніх науковців, але й віднайти нових авторів, готових допомагати усім охочим опановувати нові знання.

Отже, розпочинаємо… Відкриває серію книга «Ідея суспільності: політична філософія в Україні ХІХ століття» Володимира Волковського, співробітника Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

Для того, щоб Ви могли уявити собі, про що ця книга, найліпше дати слово авторові:

«Історія цієї книги могла б слугувати найкращим (нехай і дещо ліричним) поясненням, для чого і навіщо сама книга була написана. Це — історія відкриттів… джерелом натхнення були сучасні події, ідеї, теми та дискусії, що хвилювали українське суспільство <протягом 2010—2015 рр.>. Баталії на шпальтах газет, інтернет-сайтів, а ще більше в розлогих дебатах у соціальних мережах несподівано знаходили своїх «відданих дописувачів» серед відомих мислителів України ХІХ століття. Михайло Драгоманов, Іван Франко, Микола Максимович — звучали як відповідь на чергову новину чи допис, як живі учасники сучасної полеміки…

Українське суспільство зіткнулося з агресивною війною за політичну ідентичність та історичну пам’ять, війною інформаційною, що перейшла в гарматну. Досі перед українським суспільством стоять складні питання про завершення модернізації, визначення власної ідентичності, осмислення складної історичної пам’яті та формування інтегрального проєкту майбутнього.

Ця книга, власне, і присвячена цим складним питанням життя українського суспільства. На позір, у ній ідеться про ХІХ століття та історію політично-філософської думки в Україні. Проте мова піде про ті проблеми, що були поставлені тоді і з якими справу ми маємо досі».

Зі святом Науки, шановні читачі, і приємного Вам дозвілля із нашими книгами!

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー