Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Відкриваємо «Науку для всіх»

Книга "Доба "ізмів": модернізм та авангардизм у західноєвропейській літературі першої половини ХХ століття", Євгенії Волощук та Бориса Бігуна — непоганий спосіб заповнити лакуну у дослідженні модернізму в українському літературознавстві. Це стало можливим лише у Незалежній Україні, адже "залізна завіса", не давала змоги радянським вченим працювати над такою ідеологічно хиткою темою.  Широке використання картин доби допомагає читачеві розуміти контексти, не лише пов’язані із прозою, а й з культурним процесом першої половини ХХ століття. Прикметно, що книга написана у добу постмодернізму, із його поглядом на культуру того часу. Особливостям такого дослідження і присвячено окремий розділ. Ідеї та концепції періоду продемонстровані на конкретних прикладах, частина яких знайома більшості українців, адже вони зустрічались їм у шкільному курсі світової літератури.

Книга може бути корисною для студентів, викладачів, та тих, хто цікавиться літературним процесом західної цивілізації.

 

  

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー