Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Відкриваємо «Науку для всіх»

Ще одна книга із серії "Наука для всіх" — "Ботанічні зошити або дванадцять подорожей у світ рослин", написана науковцями Костянтином Ситником та Вікторією Галузинською, яку ми відкриваємо в рамках заходів до XV Всеукраїнського фестивалю науки.

"Ботанічні зошити або дванадцять подорожей у світ рослин" Костянтина Ситника та Вікторії Галузинської розповідають про рослинний світ і про те, як він взаємодіє із нами і між собою. Автори наводять судження представників різних професій про ботаніку, які подеколи збігаються з думками пересічного читача.  Світ рослин порівнюють із цілим космосом, на який ми здебільшого не звертаємо уваги. Видання містить кольорові ілюстрації, які змальовують основну тему кожної із частин. Ця книга була першою у серії "Наука для всіх", започаткованої 2004 року.

Книга актуальна для людей, які цікавляться навколишнім середовищем в Україні та світі, а також може бути корисна для студентів-біологів, школярів та їхніх учителів.

 

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー