Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Відкриваємо «Науку для всіх»

Насправді, людина, яка не займається лінгвістикою, мало знає про мову, слово та про те, як саме вони функціонують у нашому суспільстві. «Як народжується слово» Ніни Клименко розкриває деякі з аспектів цього процесу та пояснює, як утворюються слова в українській мові. Корені, суфікси та префікси у книзі порівнюються із будівельними матеріалами, які потрібні для створення нових слів, та надання їм певного змісту. Завдяки такому виданню розуміти конструкції слів у рідній мові стає набагато легше. Автор оповідає про походження деяких коренів і наукові дискусії щодо суфіксів, які перейшли до нас із грецької мови.

 

Це видання буде корисним для учнів середньої та старшої школи, студентів закладів вищої освіти, людей які цікавляться походженням «старих» та «нових» слів у нашому побуті.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー