Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Пішов з життя перший директор Видавничого дому «Академперіодика» НАН України

Леонід Федорович народився 10 серпня 1938 року у місті Мерефа Харківської області. Закінчивши 1955 року середню школу в Івано-Франківську, вступив на радіофізичний факультет Київського університету ім. Т.Г. Шевченка. Після закінчення університету, від 1961 до 1986 року працював у наукових установах Академії: у Інституті фізики та Інституті математики. 1980 року захистив дисертацію, здобувши ступінь кандидата фізико-математичних наук.

1986 року Леонід Федорович перейшов на роботу до Науково-організаційного відділу Президії Академії наук України і пов’язав життя із видавничою справою. 1994 року він став ученим секретарем Науково-видавничої ради НАН України. 1995 року, коли внаслідок економічної кризи в Україні під загрозою опинилось існування академічної періодики, Л.Ф. Куртенок став одним з ініціаторів створення Спеціалізованої друкарні наукових журналів при Президії НАН України й очолив цю новостворену установу. Леонід Федорович за короткий час організував ремонт приміщення, закупівлю та налагодження необхідного поліграфічного обладнання, сформував трудовий колектив, що забезпечило вихід у світ першої друкованої продукції менше ніж за рік.

Основні етапи становлення та поступу Спеціалізованої друкарні, розширення спектра й обсягів її робіт, перетворення у Видавничий дім «Академперіодика» НАН України Леонід Федорович виклав у книзі спогадів «Нариси історії Видавничого дому «Академперіодика», яка побачила світ 2012 року і на сторінках якої знайшлось місце для доброго слова на адресу кожного працівника й колеги.

Передавши управління Видавничим домом наприкінці 2007 року О.Г. Вакаренко, Леонід Федорович не полишив ні науково-видавничої справи, ні «Академперіодики». Він продовжив працювати на посаді провідного наукового співробітника, надаючи консультативну та практичну допомогу редакціям наукових журналів та авторам наукових праць, своїм наступникам і колегам.

Співробітники ВД «Академперіодика» щиро вдячні Леоніду Федоровичу за його увагу, небайдужість до роботи й життя кожного члену колективу, мудрі поради, лагідну вдачу та заснування традицій нашої установи.

Світла йому пам’ять!

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー