Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Відкриваємо «Науку для всіх»

Автор книги — відомий канадський мікробіолог, громадський і освітній діяч Євген Рослицький, українець за походженням, фахово і цікаво оповідає про життя і наукові здобутки Сергія Миколайовича Виноградського. Цей всесвітньовідомий український вчений більшу частину свого життя працював за кордоном, найплідніше — у Франції. Тож про те, що він народився в Києві, та про його щиру любов до України у світовій історіографії фактично не згадують. Емігрувавши ще за часів Російської імперії, щоби мати можливість провадити повноцінну наукову роботу на найсучаснішому рівні й обладнанні, Сергій Виноградський став одним з засновників загальної і ґрунтової мікробіології й екології, першовідкривачем явища хемосинтезу великої групи мікроорганізмів.

Книга, написана надзвичайно цікаво й доповнена переліком основних праць С. Виноградського та публікацій про нього, стане у пригоді історикам науки, але викликати інтерес може у широкого кола читачів.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー