Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

41-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО

Серед ухвалених на конференції документів особливу увагу науковців привертає проєкт Рекомендації ЮНЕСКО з відкритої науки. Цей документ має особливе значення для наукової спільноти, оскільки міг би стати ключовим інструментом зміцнення міжнародного співробітництва в галузі відкритої науки з метою скорочення наявної нерівності в галузі науки, технологій та інновацій та прискорення прогресу в реалізації Порядку денного в галузі сталого розвитку на період до 2030 р., досягнення цілей сталого розвитку та виконання інших завдань.
Відкрита наука зародилася кілька десятиліть тому як рух, спрямований на перетворення наукової практики з метою її адаптації до змін, завдань, можливостей і ризиків цифрової епохи, а також на посилення впливу науки на розвиток суспільства, сприяння інноваціям, динамічній дослідницькій роботі та економічному партнерству.
У цій рекомендації викладено загальноприйняте визначення, цінності, принципи та норми відкритої науки у міжнародному контексті та запропоновано комплекс заходів, що сприяють справедливому та рівноправному впровадженню методів відкритої науки для всіх на індивідуальному, інституційному, національному, регіональному та міжнародному рівнях.
З повним текстом Рекомендацій можна ознайомитись за посиланням https://unesdoc.unesco.org/ark:/48223/pf0000378841?posInSet=24&queryId=f4082765-2f1f-4710-a706-047db14472d1-draft-data-297
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー