Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Про фемінативи

Інститут мовознавства імені О.О. Потебні НАН України надав роз’яснення стосовно розширення вживання фемінативів у повсякденному і науковому мовленні. Адже останнім часом це питання жваво обговорюють як прихильники, так і противники новотворів на кшталт «міністерка», «політикиня», «астрофізикиня» тощо.
На сайті Інституту зазначено, що «прихильники гендерного реформування мови нерідко посилаються на «Український правопис» у редакції 2019 року, що нібито санкціонував широке творення фемінативів. Однак це твердження не має об’єктивних підстав».
В українській мові традиційно існує багато фемінативів, звичних для кожного: кравчиня, робітниця, лікарка, вчителька та ін.
Насправді, уживання новітніх фемінативів нині проходить соціальну апробацію, оскільки мова — це живий організм, який розвивається за своїми внутрішніми законами.
Детальніше тут:
スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー