Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Видання ВД «Академперіодика» на конверті «Національна бібліотека України імені В. Вернадського. 100 років»

До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського у серпні 2018 року Укрпошта увела в обіг для пересилання письмової кореспонденції в усіх відділеннях поштового зв’язку художній конверт з оригінальною маркою «Національна бібліотека України імені В. Вернадського. 100 років».

На конверті зображено композицію з книг із фондів НБУВ і напис «Національна бібліотека України імені В. Вернадського. 100 років». Ці книги є унікальними українськими кириличними стародруками, зокрема, розкрита книга — Требник Петра Могили, виданий у Києво-Печерській Лаврі 1646 року. Ілюстрував його гравер Ілля, який виготовляв гравюри й до першого Печерського патерика.

Ми пишаємося, що на тлі давніх книжок на конверті зображено й наше видання «Мідні гравірувальні дошки українських друкарень XVII—XIX ст. у фондах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського» (автори — Д.Д. Фоменко, І.І. Цинковська, Г.М. Юхимець), тому що у ньому розповідається й про ті мідні дошки, з яких зроблено ілюстрації до видань Лаври, до цих кириличних стародруків.

За видання «Мідні гравірувальні дошки українських друкарень XVII—XIX ст. у фондах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського» Видавничий дім «Академперіодика» нагороджений кількома відзнаками. Так, 2015 року на Міжнародному конкурсі на кращий науково-видавничий проект «Наукова книга», що проходив під егідою Ради з книговидання при Міжнародній асоціації академій наук, ВД «Академперіодика» отримав диплом лауреата у номінації «Гран-Прі».

А 2016 року на першому Конкурсі на краще книжкове видання НАН України ВД «Академперіодика» за підготовку та випуск цієї книги здобув диплом переможця у номінації «Довідкові видання. Суспільно-гуманітарний напрям».

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー