Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Вітаємо зі сторіччям!

27 листопада — унікальний день для української Академії наук: з цього дня почалась історія розвитку науки в Україні, її вагомих здобутків, гучних перемог і великих відкриттів. І дуже символічно, що саме цього дня народився Борис Євгенович Патон, славетний очільник НАН України, видатний учений і неперевершений організатор науки.

 Щиро долучаємось до усіх гарних і теплих слів, сказаних на адресу вельмишановного президента НАН України академіка Бориса Євгеновича Патона! Бажаємо ювілярові здоров’я на многая літа!

І як подарунок радо презентуємо свою роботу: наукове видання «Патони: родинна хроніка» та до столітнього ювілею української Академії наук видання українською та англійською мовами «Національна академія наук України. 2016—2018: до 100-річчя від дня заснування».

 

 

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー