Конкурс на краще книжкове видання Національної академії наук України

На початку квітня оголошено результати цьогорічного Конкурсу на краще книжкове видання Національної академії наук України.

У конкурсі, організованому відповідно до постанови Президії НАН України від 30.12.2015 № 320, взяло участь 28 видань, підготовлених різними академічними установами. З результатами конкурсу можна ознайомитися на ресурсі "Наукові публікації та видавнича діяльність НАН України":

ВД "Академперіодика" НАН України традиційно взяв участь у Конкурсі й здобув такі нагороди:

Диплом переможця у номінації "Навчальні видання. Хіміко-біологічний напрям" — за навчальний посібник "Атлас метаболічних шляхів" (автор — З.М. Скоробогатова, Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України. Видання 2017 року.

Диплом лауреата у номінації "Довідкові видання. Суспільно-гуманітарний напрям" — за книгу "Український кіноплакат 1947—1994 років з фондів Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського" (автор — Людмила Гутник; Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського. Видання 2018 року.

Диплом лауреата у номінації "Науково-популярні видання. Фізико-математичний та технічний напрям" — за видання із серії "Наука для всіх" "Надтверді матеріали: посібник для допитливих" (автор — В.І. Лавріненко; Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України. Видання 2018 року.

Сердечно вітаємо наших шанованих авторів і наукові установи НАН України, де підготовлено рукописи цих видань, із перемогою та отриманням нагородних свідоцтв!

Сподіваємось на подальшу співпрацю та чергові конкурсні нагороди!