Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Відбулася ІХ науково-практична конференція «НАУКОВА ПЕРІОДИКА: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»

Шановні колеги!

5 червня 2019 року в Києві у приміщенні Головної астрономічної обсерваторії НАН України відбулася ІХ науково-практична конференція «НАУКОВА ПЕРІОДИКА: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ».

Серед основних питань, що цьогоріч розглядалися, були питання про життєвий цикл наукового журналу: створення та обов’язкові атрибути; про видавничу діяльність і публікаційну активність вітчизняних наукових установ; відкритий доступ в Україні, зокрема про правове регулювання та охорону авторського права; про системи ідентифікації наукових публікацій та вигоди від їх застосування.

Пропонуємо ознайомитись із стенограмою дискусії, питаннями, а також презентаціями доповідей (викладені нижче), що були виголошені на конференції.

Чекаємо від вас пропозицій щодо Резолюції конференції до 01.07.2019, а поки що пропонуємо скопіювати собі на згадку фотографії.

Дякуємо учасникам конференції за цікаві виступи і запитання, за позитив і бажання отримувати знання та ділитись набутим досвідом!

Приємно, що з кожним роком коло учасників нашої конференції збільшується і зараз досягло сотні фахівців із різних наукових установ НАН України і закладів вищої освіти, відповідно розширюється географія учасників та зростає перелік наукових періодичних видань, з якими ми знайомимось та радо спілкуємось.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та зустріч наступного року!

 

Презентації

Вакаренко О.Г.   "Сучасний науковий журнал: українські реалії"

Радченко А.І.     "Науковий журнал як комплексна система"

Болкотун З.А.     "Функціонування української мови в наукових періодичних виданнях"

Яцків Т.М.           "Збільшення кількості звернень до наукових публікацій: сім кроків разом з CrossRef"

Капіца Ю.М.        "Видавничий процес та авторське право"

Смертенко П.С., Солнцев В.C.  "Механізми захоплення інформаційного ринку науковим журналом (Semiconductor Physics, Quantum Electronics and Optoelectronics)"

Шахбазян К.С.   "Open Acсsess та перехід Євросоюзу до Plan S у 2021 році. Використання ліцензій CreativeCommons"

Данілова А.Д.    "Реєстрація цифрових ідентифікаторів DOI:інструменти бази даних Crossref"

Діденко Ю.В.     "Ініціатива Євросоюзу щодо відкритого доступу до наукових публікацій"

Тихонкова І.О.  "Рецензування — наріжний камінь наукової комунікації. Можливості Publons для науковця, журналу, адміністратора"

Перелік журналів

...

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー