Підсумки Всеукраїнського бібліотечного Біографічного рейтингу–2018

Початок літа видався насиченим не тільки теплом і дощами, а й подіями у нашому академічному видавничому житті. Так, 4 червня 2019 року у головному корпусі Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулося нагородження авторів і видавців видань, що увійшли до ТОП-10 "Всеукраїнського бібліотечного Біографічного рейтингу — 2018". Три книги, видані у ВД "Академперіодика" НАН України протягом минулого року, потрапили до лауреатів у кількох номінаціях і отримали нагороди. Це два видання із загальноакадемічної книжкової серії "Біобібліографія вчених України", які увійшли до номінації "Збірник біобібліографічних матеріалів":

Олексій Васильович Погорєлов (відповідальний редактор і укладач О.А. Борисенко)

Сергій Іванович Пирожков (відповідальні редактори В.А. Денисенко, А.В. Денисенко)

У номінації "Колективний портрет" особливо було відзначено історико-біографічну розвідку «Патони: родинна хроніка» (автори В.В. Томазов, М.Ф. Дмитрієнко; за загальною редакцією В.А. Смолія), підготовлену у Інституті історії України НАН України до 100-річчя Національної академії наук України та її президента академіка Бориса Євгеновича Патона.

Видавничий дім "Академперіодика" НАН України отримав Відзнаку за визначний внесок у видання літератури про діячів вітчизняної науки.

Нагородження було приурочено до Круглого столу з приводу 100-річчя від часу заснування Біографічної комісії Української академії наук та 25-річчя Інституту біографічних досліджень НБУВ, а також концептуальних засад організації вітчизняного Біографічного рейтингу.