Kyiv Not Kiev

Нещодавно Рада США з географічних назв розглянула звернення Посла України в США Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv» у міжнародній базі.

Відповідні зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв внесені 17 червня, і це є підставою виправити офіційну назву столиці України і поза межами США, адже міжнародні організації, включаючи Міжнародну асоціацію авіаційного транспорту (IATA), посилаються саме на офіційні назви з бази Ради з географічних назв США.

Посол України у США В. Чалий повідомив, що "Тепер… на географічних картах, у шкільних підручниках у США, а потім у всьому світі буде правильна назва. Наступний крок — вжиток в іноземних медіа".

З офіційним повідомленням можна ознайомитись на сайті Посольства України у Сполучених Штатах Америки: https://usa.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/73205-rada-ssha-z-geografichnih-nazv-uhvalila-perejmenuvannya-stolici-ukrajini-na-kyiv

Тож відтепер це є єдиним правильним варіантом написання назви української столиці англійською мовою чи у транслітерованому варіанті, який ми радо рекомендуємо до вжитку у всіх переліках посилань до наукової літератури