Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/akademperiodykao/public_html/includes/menu.inc).

Загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) НАН України включено до наукометричної бази Scopus

Нещодавно Компанія Elsevier офіційно повідомила, що загальноакадемічний журнал «Наука та інновації» (Science and Innovation) взято для індексування до наукометричних продуктів цієї компанії з 2019 року. Тобто йдеться про включення ще одного видання НАН України до наукометричної бази Scopus.

Компанія Elsevier зазначила, що журнал «Наука та інновації», підготовку і випуск якого здійснює ВД «Академперіодика» НАН України, відповідає усім формальним критеріям та вимогам до наукових періодичних видань.

Важливо, що журнал «Наука та інновації» вже включено до наукометричної бази Web of Science Core Collection, тому він отримав категорію А переліку наукових фахових видань МОН України.

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー